Hledáme řidiče VZV do Prahy! Mzda až 25 000 Kč měsíčně.

Praha, Česko

Popis pozice

Společnost PRAKAB rozšiřuje svou výrobu a hledá nové kolegy/kolegyně na pozici ŘIDIČ VZV.

PRAKAB je předním výrobcem energetických a telekomunikačních kabelů a právě tento rok slaví 100 let od svého založení. Kabely společnosti PRAKAB najdete např. v pražském metru, vídeňském metru nebo v Národním muzeu. Pokud se také chcete stát součástí společnosti, kde výsledky vaší práce budou vidět po celé Evropě, tak nám o sobě rozhodně dejte vědět.
Náplní práce řidiče VZV je manipulace a doprava materiálu, zabezpečení přepravy bubnů pro výrobu.

Profil kandidáta

Důležitá je předchozí zkušenost ze skladu s VZV, dobrý zdravotní stav a čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Stabilní práci na hlavní pracovní poměr (smlouvu na dobu určitou s možností převodu do kmene).

Můžete si vydělat průměrně až 25 000 Kč.

K základní mzdě dostanete:

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na stravování, stravenky

  • Firemní jídelnu – na výběr až z 5 jídel každý den

  • Nadstandartní příplatky

  • Práci od pondělí do pátku na 8 hod směny (6-14 hod.)

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 1 000 Kč.

  • Multisportkartu (spoluúčast 100Kč), možnost zřízení doprovodné karty

  • Benefitní kartu Edenred – příspěvek na kulturu, sport, zdraví, dovolenou…

  • Možnost výhodných tarifů od T-mobile až pro 5 sim karet

  • Řádné zaškolení

  • Příjemné pracovní prostředí s kolegy co jsou vždy ochotni pomoct

Příjemné pracovní prostředí

Přímo u nás staví autobus, bez problémů se tedy do práce dostanete MHD, můžete ale klidně dorazit také autem – k dispozici je firemní parkoviště.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4156285  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.