Montážní technik (práce v zahraničí)

Ostrava, Česko

Popis pozice

Do stabilní české společnosti zaměřené na výrobu, instalaci a opravy elektronických a telekomunikačních zařízení, hledáme nové kolegy na pozici Montážní technik.

Pokud jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve výškách a jste otevřen turnusové práci v zahraničí, pak se budeme těšit na Váš životopis.
  • instalace a montáž telekomunikačních zařízení pro mobilní operátory na stožárech/ sloupech / budovách/ střechách
  • výměna telekomunikačních přístrojů za novější (podpora 5G)
  • práce na turnusy - 18 dní v zahraničí, týden volna doma

Místo výkonu práce: Německo

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • ochotu pracovat v zahraničí (Německo)
  • ochotu pracovat ve výškách (budete zaškoleni)
  • ŘP sk. B

Výhodou, avšak ne podmínkou:
  • elektro vyhláška č. 50
  • znalost AJ či NJ

Nabízíme

Za Vaši práci nabízíme:
  • zajímavou práci v zahraničí
  • možnost se kariérně posunout na pozici team leadera
  • zajištění dopravy a ubytování (většinou se jedná o penziony s kuchyňkou)
  • zaškolení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4156463  Dátum zverejnenia: 7.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.