Obchodní zástupce s průměrným výdělkem 80 000 Kč. Celá ČR.

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Staňte se novým členem našeho skvělého obchodního týmu. Právě teď hledáme obchodního zástupce ve vaší lokalitě. Pokud máte obchodního ducha a chcete pracovat pro jedničku na trhu v oblasti energií, tak hledáme právě vás!
Jako obchodní zástupce zapomeňte na navolávání schůzek a ježdění po celé republice. Schůzky vám navolají kolegové z call centra a vy se budete moci soustředit pouze na obchod se zákazníky v lokalitě vašeho bydliště.

Profil kandidáta

  • Obchodní duch, reprezentativní vystupování a výborná komunikace je základ.

  • Zkušenost na této či podobné pozici je podmínkou.

  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk. B, vlastní automobil a čistý trestní rejstřík.

Už podnikáte? Pokud nezastupujete jinou energetickou společnost, tak v tom není problém.

Nabízíme

Co Vás u nás čeká?

Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 95 000 Kč/měs.) Vám nabízíme také plnou podporu, díky které se můžete soustředit jen na schůzky s klienty. Poskytneme vám veškeré technické vybavení (telefon, notebook, tiskárna) a zajistíme vám plný diář schůzek.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4157898  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.