Manažer/ka procesů

Středočeský kraj

Popis pozice

Budete odpovídat za procesy v celém dodavatelském řetězci a za aplikované informační systémy pro dodavatelský řetězec, které slouží ke zlepšení výkonnosti organizačního útvaru a provozní agility s cílem vytvářet hodnotu a zajistit spokojenost zákazníka.

  • Tvorba strategie procesů dodavatelského řetězce

  • Péče o IS a implementace nových systémů pro danou oblast

  • Podílet se na přípravě rozpočtu svého oddělení

  • Vedení menšího týmu, cca 12 lidí

  • Personální agenda - dovolené, nepřítomnosti apod.

  • Hodnocení a rozvoj zaměstnanců

  • Řízení BOZP

Profil kandidáta

  • Zkušenost na obdobné pozici z automotive prostředí

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Pokročilá znalost anglického jazyka (každodenní využití)

  • Francouzský jazyk výhodou

  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní zahraniční společnosti

  • Pevná pracovní doba 7.30-16.00

  • Osobní automobil

  • Notebook

  • Mobilní telefon

  • Pololetní bonusy

  • Stravenky

  • 23 dní dovolené

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4158111  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.