Produktový inženýr na nové projekty!

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledá se Produktový Inženýr Junior, který by se rád odpíchl od konstrukcí a podílel se na přípravě designu u nových projektů.
V úvodní fázi přípravy projektu při studii vyrobitelnosti komponent a celků dochází (nezřídka) k situacím, kdy zjistíme, že navrhovaný design výrobku není vyrobitelný, nebo nemůže splňovat další výkonnostní a zákonné požadavky. V takovém momentu pak Produktový inženýr navrhuje řešení zákazníkovy i formou úpravy designu. Mimo to budete mít částečně na starost i mentorování ne tak zkušených konstruktérů a zadávání práce.

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru

  • Aj min. úroveň B2

  • Praxe na obdobné pozici v automotive alespoň 2 roky, nejlépe znalost plastů

  • Znalost práce s technickou výkresovou dokumentací a nástrojů

  • Ochota cestovat do závodů společně s týmem

  • Aktivní řidič sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání s možností profesního i osobního růstu

  • Příležitost pro šikovného juniora třeba z pozice konstruktéra vyšvihnout se výše

  • Cafeterie - Benefit plus

  • Příspěvek na stravování – 100,-Kč stravenky

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na masáže /200,-Kč měsíčně

  • Možnost občasné práce na HO

  • Notebook a mobil k soukromým účelům

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4158283  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.