Spěchá! obchodní manažer pojišťovnictví (region Zlín)

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme silnou osobnost, která chce řídit své obchodní místo, svůj tým profesionálních poradců a podílet se na jeho vybudování a rozvoji.
– Vedení svěřené pobočky, rozvoj a motivace obchodního týmu
– Aktivní nábor nových kolegů a jejich adaptace
– Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Bohaté zkušenosti s obchodem (nejlépe v oblasti pojišťovnictví)
  • Zkušenost s vedením a budováním týmu, manažer je parťák, který umí kolegy motivovat a posouvat je i sebe kupředu
  • Samostatnost, dobře zvládnutý time management
  • Zodpovědnost, spolehlivost, příjemné a profesionální vystupová

Nabízíme

– Motivační finanční ohodnocení + bonusy
– Propracovaný systém vzdělávání, šitý na míru
– Zázemí a podpora silné mezinárodní společnosti
– Slevy pro zaměstnance na široké portfolio produktů
– 5 týdnů dovolené + 5 sick days
– Příspěvek na stravování, cafeterie
– Pravidelné společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky
– Digitalizace, možnost sjednávání online

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4158758  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.