JAVA Developer (vývoj systémů pro energetiku) - možnost IČO

Brno, Česko

Popis pozice

Náš klient je startup bez byrokracie, působící na trhu již 8 let. Jeho zaměření je vývoj systémů pro energetiku zpracovávající velký objem dat.

Projekt nemá na území ČR obdoby a jedná se o nejrozsáhlejší automatizaci, sběr a analýzu dat v oblasti energetiky (jedná se ocelkovou transformaci energetické infrastruktury).
• možnost se podílet na vývoji zcela nového produktu

• práce s moderními technologiemi jako Java SE 11, Apache Kafka, Kafka Streams, Zookeeper, ElasticSearch, Ansible, Ruby

• volnost (ale i odpovědnost) při tvorbě technických designů

• agilní prostředí

Profil kandidáta

• dobrá znalost vývoje JAVA aplikací (alespoň 2 roky praxe)

• znalost ElasticSearch (je výhodou)

• znalost Linux na úrovni vývojáře

• znalost relačních databází a SQL (je výhodou)

• výhoda je znalost Java EE

• velká výhoda je znalost Maven, Jenkins (CI), Git, Ansible

• znalost nějakého scriptovacího jazyka (Perl, Ruby, LUA)

• schopnost samostatně pracovat, poradit, být teamovým hráčem

• schopnost se učit, vzdělávat se, hledat si informace

• výhodou je zkušenost s velkými projekty

• pozitivní přístup k testování vlastního kódu

Nabízíme

  • Zázení etablovaného start-upu bez byrokracie, který působí na trhu již 8 let

  • Flexibilní pracovní doba s možností home-office

  • Příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv

  • Týden dovolené navíc, celkem 25 dnů

  • Odborné vzdělávání

  • A další benefity jako stravenky (100,- Kč/den), MultiSport karta nebo nápoje na pracovišti zdarma

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4160128  Dátum zverejnenia: 12.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.