Automechanik - náborový příspěvek 200 000 Kč

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro autorizovaného prodejce luxusních vozů hledáme automechaniky! Těšte se na náborový příspěvek neuvěřitelných 200 000 Kč a řadu nadstandardních benefitů!!! Pracuje se pouze na ranních směnách (víkendy volné).
  • pravidelné servisní prohlídky
  • diagnostika poruch
  • provádění mechanických oprav
  • vedení dokumentace a záznamů o kontrolách a opravách
  • evidence technických dat a měření
  • náplň nezahrnuje komunikaci se zákazníky

Profil kandidáta

  • vzdělání SOU/SŠ
  • praxe na pozici automechanik (pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy)
  • samostatnost, pečlivost
  • zájem o automobily
  • ŘP sk. B
  • čistý trestní rejstřík
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • HPP, smlouva na dobu neurčitou
- Platové ohodnocení dle zkušeností
  • Náborový příspěvek 200 tis. (vypláceno po dobu 2 let kandidátům s praxí na této pozici)
  • Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny
- Zaměstnavatel, který si váží svých zaměstnanců
  • Menší přátelský kolektiv
  • 20 dnů dovolené
  • Teambuldingy
  • Pravidelné školení
  • Příspěvek na oblečení
  • Zvýhodněný mobilní tarif (paušál)
  • Možnost zapůjčení luxusních firemních vozidel na několik dnů
  • Pojištění na blbost (proplacené)
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4160131  Dátum zverejnenia: 12.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.