Asistent/ka finančního controllingu

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do rozšiřujícího se finančního týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Asistent Controlling. Máte zkušenosti v oboru, ale přesto toužíte se dále zdokonalovat? Domluvíte se částečně anglicky? Kromě moderního prostředí a přátelského kolektivu Vám máme ještě co nabídnout!

Dejte nám o sobě vědět.

  • Provádění interního controllingu

  • Vyhodnocování podnikových procesů

  • Plánování a zpracování rozpočtu včetně pravidelné aktualizace

  • Spolupráce při finančním auditu

  • Zpracování finančních kalkulací

  • Spolupráce na měsíčních závěrkách, pravidelných hlášení a reportingů

  • Spolupráce s účtárnou za účelem zastupitelnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru/účetnictví nebo SŠ vzdělání s praxí

  • Zkušenosti v oblasti controllingu

  • Anglický jazyk na úrovni min. B1

  • Znalost MS Office (zejména MS Excel), znalost SAP výhodu

  • Dobrou schopnost komunikace, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti

  • Motivační platové ohodnocení, roční bonus

  • Systém školení a rozvoje

  • 5 dnů dovolené navíc nad rámec zákona

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Možnost využití home office

  • Příspěvek na volný čas

  • Dotované závodní stravování

  • Jazykové vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 4160602  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.