Nákupčí surovin pro stavební materiál

Praha

Popis pozice

Máte zkušenosti jako nákupčí nebo vyjednávač pro suroviny v průmyslové oblasti?
Máme pro Vás zajímavou nabídku s využitím anglického jazyka!
Pojďte si den organizovat sami a pracujte ve firmě kde Vás ocení.

  • Vyjednávání se stávajícími dodavateli o dodacích lhůtách, podmínkách, cenách a reklamacích.

  • Vyhledávaní nových dodavatelů, kteří mohou přinést konkurenční potenciál.

  • Denní spolupráce s týmem surovin - kamenivo, písek, kalcit, anhydrid.

  • Koordinace zkoušek pro testování nových materiálů.

  • Provádění auditů u dodavatelů.

  • Analýza spotřeby a cen surovin a služeb.

Profil kandidáta

  • Zkušenost na pozici nákupčího minimálně 3 roky, nejlépe v průmyslovém odvětví

  • Technické vzdělání výhodou

  • Anglický jazyk na úrovni B2 a výš - pro komunikaci s vedením společnosti

  • Německý jazyk výhodou, ale určitě podmínkou

  • Vyjednávací a obchodní dovednosti

Nabízíme

  • Přátelskou atmosféru

  • Individuální rozvržení pracovní doby

  • Auto pro soukromé účely

  • Multisport kartu (v rámci systému Cafeteria)

  • Plně hrazené stravenky

  • Mobilní telefon (i pro soukromé účely) + notebook (pro firemní účely)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4161264  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.