Skladník data administrátor

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost se sídlem v Poříčí nad Sázavou hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka - data administrátora.
  • Zabezpečuje zásobování surovin, obalových materiálů a expedici hotových výrobků, administraci dat.

  • Poskytuje základní podporu SAP na směně.

  • Zapisuje všechny požadované hodnoty a parametry do oblastních sanitačních deníků skladu (reporty)

  • Vyplňuje průvodní doklady dopravcům a kamionům určeným na expedici

  • Provádí inventuru a odstraňuje případné diference ve spolupráci s logistikou

  • Koordinuje pohyb materiálu a hotových výrobků mezi externím skladem a interním skladem (vykládka, nakládka)

  • Dodržuje bezpečnostní postupy pro řízení paletových vozíků, VZV

Profil kandidáta

  • Minimálně výuční list

  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, SAP výhodou)

  • Praxe v oboru skladového hospodářství (VZV zkušenosti a průkaz výhodou, není ale podmínkou)

  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikační dovednosti

  • Ochota pracovat na 12hodinové směny, krátký dlouhý týden, ranní a noční

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené

  • Dotované stravování

  • Svozovou dopravu (Vlašim, Votice, Týnec nad Sázavou, Sedlčany, Jirčany)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Sleva na firemní produkty, možnost prodloužení či zprostředkování nového průkazu na VZV

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4161266  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.