Kontrolor kvality - jednosměnný provoz

Jihočeský kraj, Česko

Popis pozice

Výbrobní firma v okolí Tábora hledá kandidáta na pozici KONTROLOR KVALITY. Nástup možní IHNED.

  • kontrola vyráběných dílců a polotovarů

  • záznamy a rozbory vad výrobků

  • spolupráce na tvorbě kontrolních plánů

  • testování a kontrola elektrických a plynových výrobků pro přípravu jídel

  • rozhodování o neshodných dílech a nakládání s nimi

  • spolupráce na preventivních a nápravných opratřeních

Profil kandidáta

  • vyučení v ELEKTROTECHNICKÉM OBORU

  • zkušenosti s prací kontroly

  • schopnost práce s technickou dokumentací (výkresy, předpisy, postupy)

  • vyhláška č.50/1978 Sb., minimálně požadovaný paragraf 5

  • povědomí ohledně plynových rozvodů/ zařízení

Nabízíme

  • FIXNÍ MZDA + PRÉMIE A OSOBNÍ OHODNOCENÍ

  • příspěvek na závodní stravování 50%

  • možnost kariérního růstu

  • pracovní oblečení

  • klimatizované prostředÍ

  • jistota stabilního zaměstnání s pravidelnou mzdou vždy k 10. v měsíci

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4164329  Dátum zverejnenia: 19.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.