Nákupčí až 50000Kč

Ústecký kraj

Popis pozice

  • sjednávání rámcových smluv s dodavateli na chemické suroviny nebo nechemické zboží

  • vyjednávání o výhodnějších podmínkách od strategických dodavatelů

  • komunikace s dodavateli, kontrola plnění uzavřených smluv

  • podílí se na tvorbě nákupní strategie

  • monitoruje trh s cílem nalezení nových dodavatelů

  • tvoří finanční analýzy nákupů za dané časové období

  • interní spolupráce s žadateli, realizace požadavků na nákup

  • vyřizování reklamací – kontrola plnění smluv s ohledem na systém jakosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického, chemického, ekonomického nebo obchodního směru

  • alespoň 3 roky zkušeností se strategickým nákupem nebo obchodním vyjednáváním na profesionální úrovni

  • praxe v obchodě s chemickými surovinami - výhodou

  • komunikativní a prezentační dovednosti

  • samostatnost a schopnost rozhodovat se

  • znalost práce v MS Excel

  • německý / anglický jazyk - komunikativní úroveň

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí

  • možnost osobního a odborného růstu

  • pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností dalšího prodloužení

  • zkušební doba 3 měsíce

  • pracovní dobu 37,5h týdně (pružná pracovní doba)

  • nástup ihned nebo dohodou

  • týden dovolené navíc

  • zvýhodněné stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění po jednom roce trvání pracovního poměru

  • věrnostní bonus

  • zvýhodněné telefonování dle firemních pravidel

  • zaměstnání v centru Ústí nad Labem návaznost na MHD

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4166029  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.