Senior controller / reporting

Praha

Popis pozice

Společnost je světovým lídrem v oblastech elektrické ochrany a řešení spínání pro sektory železniční dopravy, energeticky náročných průmyslových odvětví a obnovitelné energie.

  • Obchodní partner pro vlastníky a management

  • Vedení procesu rozpočtu a prognóz

  • Měsíční finanční uzávěrka a prezentace výsledků

  • P&L / rozvahové analýzy

  • Interní zprávy a analýzy (odchylky výroby a materiálu, šrot, inventář..)

  • Pravidelné statistické zprávy vládě

  • Roční audit (kontrolní část)

  • Vedení v iniciativách souvisejících s vývojem, implementací a údržbou systémů

Profil kandidáta

  • Relevantní zkušenost alespoň 5 let ve vedoucí roli Controlling / Reporting

  • Znalost principů reportingu, controllingu a účetnictví

  • Spolehlivost a odpovědnost

  • Zkušenosti s ERP systémy (Oracle, Noetix jsou výhodou)

  • Magisterský titul z ekonomie

  • Angličtina na dobré komunikativní úrovni (C1)

  • Vysoká úroveň znalosti Excelu

  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Zajímavá pracovní pozice v dynamicky se rozvíjející společnosti

  • Příležitosti pro profesní a kariérní růst

  • Profesionální trénink

  • Flexibilní pracovní doba

  • Roční kompenzace, příspěvek na dopravu, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
    5 týdnů dovolené a další….

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4166524  Dátum zverejnenia: 21.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.