Geodet

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte praxi v oboru geodézie? Zkušenosti s prací v terénu i zpracováním zakázek v kanceláři? Hledáte stabilní práci a prima kolegy? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi?

Pro společnost, zabývající se kompletním řešením v oblasti geodézie, hledám nového kolegu do kanceláře v Pardubicích!

Náplň práce:

  • geodetická činnost v terénu

  • zaměřování zejména dopravních a pozemních staveb

  • samostatné zpracování zakázky až po předání zákazníkovi

  • práce s přístroji LeicaGeosystems

  • možnost účasti na mezinárodních projektech

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru geodézie

  • praxe na pozici geodeta/zeměměřiče

  • řp. B

  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • stabilní práci s novými zkušenostmi

  • rodinnou atmosféru a fajn kolektiv

  • fixní mzdu + bonusy

  • týden volna navís

  • stravenky

  • příspěvek na penzijko

  • smlouvu na dobu neurčitou

Zaujala Vás nabídka? Pak zareagujte přes "odpovědět" a já se Vám ozvu s dalšími detaily!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4170490  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.