Obchodní zástupce ve stavebnictví – Praha

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se prodejem stavebního materiálu rozšiřuje svůj tým o obchodně technické zástupce, kteří se budou věnovat především akvizicím, ale i péči o stávající zákazníky. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje trávit většinu pracovní doby v terénu při osobním kontaktu se zákazníky. Abyste se mohli plně věnovat obchodní činnosti, veškerou administrativu pro Vás bude zpracovávat back office. Jelikož společnost svým zaměstnancům důvěřuje, je možné v případě potřeby pracovat z domova. Nicméně i přes to, Vám v případě zájmu budou k dispozici sdílená pracovní místa v kancelářích na všech pobočkách.

  • prodej stavebního materiálu v Praze

  • osobní schůzky se stávajícími i potenciálními zákazníky

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

  • rozvíjení potenciálu u stávajících zákazníků

  • budování dlouhodobých partnerství se zákazníky

  • poskytování technických konzultací zákazníkům

Profil kandidáta

  • zkušenosti s prodejem v technickém odvětví (ideálně stavebnictví)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní jednání

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení

  • nezastropované měsíční bonusy

  • mobil, notebook a služební vůz i k soukromým účelům

  • stravenky

  • sickday

  • home office

  • flexibilní pracovní doba

  • zaměstnanecké slevy

  • občerstvení na pracovišti

  • firemní akce

  • příjemný pracovní kolektiv

  • zázemí společnosti s 30letou tradicí

  • smlouva na HPP na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned či dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4173065  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.