Obchodní zástupce pro Moravu - (zk. z oblasti strojírenství / obrábění)

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Pocházíš z Olomouce, Brna, Zlína, či Vsetína, rád cestuješ po Moravě a máš zkušenost s prodejem filtrační systémů, odsáváním, nebo se můžeš pochlubit obchodní praxí ze segmentu strojírenství?
Tak pošli své CV, těšíme se na Tebe!

  • Návštěva zákazníků – oblast Moravy

  • Komplexní návrh řešení odsávání a filtrace vzduchu u průmyslových procesů (obrábění kovů, tváření apod.)

  • Administrativní a technická příprava projektů

  • Flexibilní doba – pouze 1x za 14 dní osobní porada v Praze, jinak cestování po Moravě

Profil kandidáta

  • Obchodní duch, příjemné a reprezentativní vystupování

  • Obchodní praxe z technického segmentu (obrábění)

  • Samostatnost a zodpovědnost za region (Morava)

  • Řidičský průkaz B

  • Vzdělání technického zaměření, ideálně strojírenství

  • Základy technického kreslení – program Cad

  • Komunikativní angličtina

Nabízíme

  • 55 000 Kč hrubého plus 4x ročně prémie

  • K dispozici firemní auto (i pro soukromé účely)

  • Počítač, telefon

  • Silné zázemí a lidský přístup

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4175186  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.