Brigádník - výpomoc s náborem a personalistikou v Pardubicích

Pardubický kraj

Popis pozice

Vyzkoušej si, co obnáší práce personálního konzultanta a zažij zkušené profíky v ManpowerGroup, jedničce na trhu personálních agentur.

Baví tě komunikovat, nechybí ti nadšení a jsi připraven(a) na osobní výzvy? Máš jedinečnou příležitost posílit náš tým a odnést si cenné zkušenosti.

Pošli nám CV a krátký motivační dopis. Rádi tě u nás uvítáme!

  • Recruitment - navolávání kandidátů

  • Personální podpora - administrativa spojená s nástupy, výstupy a měsíční uzávěrkou

  • Další ad hoc úkoly dle potřeby - budeš pravá ruka personální konzultantce

Profil kandidáta

  • Nadšení a akceschopnost

  • Odpovědný přístup k plnění pracovních úkolů, spolehlivost

  • Volání a komunikace s různými lidmi tě musí bavit

  • Zkušenost z call centra/zákaznického servisu či přímo z obdobné HR pozice výhodou

  • Chceš a můžeš s námi fungovat na bázi dlouhodobější spolupráce (ideálně 15-20h/ týdně)

Nabízíme

  • Možnost učit se od profíků v oboru

  • Pestrou práci v přátelském kolektivu

  • Možnost s námi dlouhodoběji spolupracovat

  • Kancelář v centru Pardubic

  • Férovou odměnu 120 Kč/hod a možnost bonusů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Hlaváčová
+420 734 685 710
ID: 4175403  Dátum zverejnenia: 5.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.