Soustružník - dobrá dostupnost z Plzně

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do malé, rodinné firmy, která se věnuje přesnému obrábění a sídlí v Dobřanech, hledáme soustružníka, který doplní mladý, stávající tým kovoobraběčů. Firma je velmi dobře dostupná na vlakové trase Plzeň - Klatovy. Práce je zde na 1 směnu, nástup rovnou do kmene.

  • Ovládání soustruhu, včetně výměny nástrojů a seřizení - jedná se o nový, poloautomatický stroj

  • Obrábění kovových výrobků dle výkresové dokumentace

  • Důsledná samokontrola vyrobených kusů

  • Práce na 1 směnu

Profil kandidáta

  • Vzdělání zaměřené na obrábění, které lze nahradit praxí

  • Praxe na soustruhu alespoň dva roky

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Znalost měření a měřídel

Nabízíme

  • Mzda 30.000 - 35.000Kč

  • Velmi dobrá dostupnost vlakem

  • Menší, mladý kolektiv, který je jako rodina

  • Moderní stroje - staří kolem 3 let

  • Možnost získat nové zkušenosti v nástrojařině

  • 1 směna

  • Čišté prostředí

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4177134  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.