HR support - zkrácený úvazek

Praha

Popis pozice

Náš klient, který je jeden z největších dodavatelů energií jako jsou paliva, maziva a chemikálie, hledá do svého týmu posilu pro HR oddělení.

Hledáte práci ke studiu? Můžete pracovat 19 h/týdně? Zajímá Vás HR? Angličtina je Váš denní chléb?

Tato pozice je pro Vás to pravé!

  • Administrativní podpora HR (tisk, vyplňování pracovních smluv, dodatků a dalších dokumentů)

  • Podpora procesu výstupních dokumentů

  • Komunikace se zaměstnanci na denní bázi (telefonicky, emailem)

  • Domluva termínů pohovorů

  • Koordinace schůzek a konferencí (rezervování místností, catering, objednávání pomůcek)

Profil kandidáta

  • Pokročilá angličtina – denní užívání

  • Čeština/slovenština – rodilý mluvčí

  • Zkušenost s administrativní prací

  • Silné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Práci na zkrácený úvazek 19 h/týdně

  • Skvělá lokalita kanceláří – Praha 3 Flora

  • Občasná možnost práce z domova

  • Startovní pozice v HR

  • Flexibilní pracovní doba

  • Benefity: stravné, multisport karta, roční bonus

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4178313  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.