Project Manager - CAPEX projekty| OSVČ

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pracujete na volné noze jako OSVČ? Máte zkušenosti s projekty stavebního charakteru (rekonstrukce, menší stavby) a implementace nových zařízení do výroby či celých linek apod.? Hledáme projektového manažera s AJ, který se rád externě zapojí do týmu bohumínské výrobní společnosti. Posílejte své CV na [email protected].

  • Řízení, koordinace a vedení investičních projektů

  • Zodpovědnost za celkový rozpočet na daný projekt a dodržení časového harmonogramu

  • Zodpovědnost za úspěšnou implementaci projektu, včetně provedení školících aktivit pro výrobu a údržbu

  • Provádění pravidelných kontrol

  • Spolupráce v týmu s internisty

  • Komunikace s vedením společnosti

  • Reporting o stavu a odchylek od plánu projektu, časové osy nebo rozpočtu

Profil kandidáta

  • Min. 3 roky zkušeností v řízení projektů

  • Komunikativní znalost AJ - min- B2

  • Znalosti týkající se legislativních požadavků, zkušenosti v komunikaci s úřady a státními institucemi.

  • Schopnost psát technické zprávy, prezentace.

  • Ochota pracovat jako OSVČ

Nabízíme

  • Atraktivní odměna

  • Zajímavé projekty

  • Poskytnutí prostor kanceláře

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4179124  Dátum zverejnenia: 10.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.