Technik, mzda až 30.000,- a nástupní bonus 10.000,-

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s opravou notebooků a hledáš novou příležitost nebo jste zrovna dostudoval/a elektro obor a hledáte příležitost jak nakopnout svojí kariéru? Hledáme právě Vás!

  • Analýza problémů u výrobku

  • Nalezení a oprava závady

  • Test jejich funkčnosti

  • Provedení reportu o opravě do interního systému

  • Zajištění správných pracovních postupů

Pracuje se u nás v jednosměnném provozu s volnými víkendy.Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě.

Profil kandidáta

  • Požadujeme od Vás:

  • Středoškolské vzdělání elektrotechnického typu (podmínkou)

  • Vyhláška 50§5 a vyšší (podmínkou)

  • Schopnost pracovat samostatně, ale zároveň být součástí týmu

  • Zaslání životopisu elektronicky

Nabízíme

  • Měsíční výdělek až 30.000,- Kč

  • Nástupní bonus 10.000,- Kč

  • Příplatky za případné přesčasy (nepovinné)

  • Bonusy za docházku

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na dopravu a na praní pracovního oděvu

  • Dovolenou navíc

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Fišerová
ID: 4180554  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.