Hledáme Account managera k nám do týmu!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Znáte ManpowerGroup? Víte, co děláme? Pomáháme firmám najít skvělé zaměstnance a kandidátům najít vysněnou práci .. ale občas, hledáme i posilu do našeho týmu, jako právě teď. S roustoucím businessem, jsme se rozhodli rozšířit tým salesu a máme tedy volnou židli v naši moderní kanceláři v centru Ostravy, na pozici Account managera - obchoďáka, který bude pečovat o naše stávající klienty ale zároveň bude otevírat dveře tam, kde se ještě neznáme... a že máme co nabídnout!
Čeká Vás sice kancelář v Ostravě, ale spousta věcí se od stolu zkrátka udělat nedá .. Náš vysněný account manager, bude zejména v terénu, kde se bude setkávat s našimi dlouhodobými klienty a pečovat o ně. Zárověň bude aktivně vyhledávat klienty nové, nebo oslovovat ty, se kterými již nějakou dobu nespolupracujeme - budeme rádi za nový obchod, který ovšem dává smysl.

Občas je taky potřeba udělat nějaký ten reporting, komunikovat se seniorním managementem společnosti a být součástí různorordých projektů, na kterých se pracuje v týmu - někdy i celorepublikově.

Profil kandidáta

S kým se rádit setkáme osobně v Ostravě?

Moc rádi se potkáme se zkušeným obchoďákem, kterého tento inzerát oslovil a rád by dělal business v oblasti HR. K tomu, aby se stal součástí našeho fajn týmu ovšem ještě potřebuje prokazatelné zkušenosti s obchodem i akvizicemi, profesionální vystupování, určitou dávku empatie a angličtinu - některé schůzky s klienty bývají v angličtině.

Pokud Vás pozice oslovila, ale nejste si jisti, zda splňujete naše požadavky, dejte nám o sobě zkrátka vědět :)

Nabízíme

A teď se jistě ptáte: „A co za to?“

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti, která je jedničkou na českém i světovém trhu,

  • příjemné prostředí ostravské pobočky (ale na centrálu do pražského Florentina se taky často podíváte),

  • zajímavé finanční ohodnocení (fixní mzda + atraktivní bonusový systém),

  • flexibilní pracovní dobu včetně již zmíněné práce na home office,

  • práci na plný či zkrácený úvazek,

  • služební automobil i k soukromým účelům,

  • přátelskou firemní kulturu – můžete se podívat na Atmoskop a přečíst si hodnocení společnosti našimi zaměstnanci (to vám jistě také mnohé napoví),

  • služební notebook a telefon i pro soukromé účely,

  • firemní benefity: stravenky, týden dovolené navíc, sickdays, home office až 2x týdně, karta Multisport, systém Cafeterie, odborná školení a jazykové kurzy v pracovní době, firemní akce a další,

  • nástup možný dohodou.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4187575  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.