Projektant - odměny z hotových projektů - mzda až 70.000 Kč

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro společnost zajišťující projekční a elektro-montážní práce hledáme nového kolegu na pozici: PROJEKTANT v elektro oboru.

Místo výkonu práce - Vyškov.

  • projektant má na starost návrh a realizaci projektové dokumentace všech stupňů

  • úzce spolupracuje s manažery projektu a dalšími odborníky, kteří se na celé práci podílí

  • dokumentace je vytvářena elektronicky

  • konzultace činnosti se členy týmu a dalšími odborníky

  • jednání s úřady

Profil kandidáta

  • požadujeme min. SS vzdělání s maturitou, zaměření elektro praxe v oboru výhodou

  • řidičský průkaz skupiny B

  • příjemné vystupování, zodpovědný přístup k práci a schopnost pracovat v týmovém kolektivu

  • orientace v projektové dokumentaci a legislativě vítána

  • znalost práce v kreslícím programu Microstation, AutoCad

  • znalost jednotlivých nástrojů Microsoft Office

Nabízíme

  • fixní mzda + % z odevzdaných projektů - možnost výdělku až 70.000 Kč

  • bonusová složka bez finančního stropu

  • týden dovolené navíc

  • služební auto k dispozici

  • nové zázemí, které je rok staré se super vybavením

  • prostor pro zaučení, pomoc přiděleného mentora

  • možnost kariérního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4187576  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.