Technolog - automotive - Liberec

Liberecký kraj

Popis pozice

Bojíte se práce v automotive, kvůli současné situaci s pozastavenými výrobami? U našeho klienta nebudete muset! Jeho výroba jede dál a tak i my pro něj hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Technologa.

  • Specifikování a sestavení technické specifikace na stroje

  • Určování optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje

  • Tvorba PFMEA a layoutu pracoviště

  • Spolupráce při činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů

  • Zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického směru

  • Zkušenosti z automobilového průmyslu (min. 3roky)

  • Anglický jazyk na úrovni B2 (každodenní komunikace a reporting)

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení v závislosti na zkušenostech

  • Týden dovolené navíc

  • Mezinárodní společnost (možnost využití svých jazykových dovedností každý den)

  • Závodní stravování

  • Možnost kariérního růstu v rámci firmy

  • Další balíčky benefitů, které Vám rádi představí na osobním pohovoru :-)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4188130  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.