Technolog - Vhodné i pro absolventy!

Liberecký kraj

Popis pozice

Chcete nahlédnout do světa technologií ve výrobní firmě a podílet se tak na výrobě kogeneračních jednotek?

Máte předchozí zkušenosti nebo jste zrovna čerstvým asbolventem, hledající své první zaměstnání na trhu práce?

Pak tu pro Vás máme nabídku!
Vaší náplní práce bude technologická příprava výroby. Budete implementovat změny v konstrukčních výkresech a navrhovat technologické změny ve výrobním procesu. Dále se budete věnovat tvorbě operačních návodek na díly z CNC a NC strojích. Zároveň budete tvořit a aktualizovat návodky a technologické postupy.

Profil kandidáta

Jako ideální kandidát byste měl/a mít min. středoškolské vzdělání technického typu. Firma je to česká, ale komunikaci v angličtině se zahraničím se určitě nevyhnete. Vaše jazykové znalosti anglického jazyka by měly být alespoň na úrovni B1. Určitě je důležité abyste měl/a technické myšlení a někdy v minulosti se setkal/a se čtením ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme

Na oplátku Vám můžeme nabídnout stabilní zaměstnání v české společnosti s možností kariérního růstu. V rámci benefitů pro Vám bude nabídnuta flexibilní pracovní doba, 3 Sick days, jazykové kurzy angličtiny zdarma, zvýhodněný tarif od našeho operátora, notebook a mobil i k soukromým účelům a příspěvek na stravování ve formě stravenek.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4188131  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.