Automechanik s láskou k náklaďákům

Zlínský kraj

Popis pozice

Milujete auta a čas nejraději trávíte v garáži či dílně? Hledáme nadšence, který s námi bude makat na zakázkách - třeba na nových mašinách s DAF motory. Čekat můžete úkolové odměny, nové cenné zkušenosti a dobrou partu kolem sebe.

  • Opravovat a servisovat náklaďáky

  • Spolupracovat s přijímacím technikem na opravě

  • Pracovat budete v 2 směnném provozu (ranní nebo odpolední)

Profil kandidáta

  • Máte řidičák B a řídíte

  • Ideálně máte výuční list jako automechanik, ale není nutnost

  • Opravujete? Jestli máte praxi, je to bonus

Nabízíme

  • Náborový příspěvek

  • Nástup ihned a doba neurčitá je samozřejmostí

  • Motivující mzda a odměny k platu

  • Týden dovolené navíc se vám určitě bude hodit (po zapracování)

  • Stravenky do vaší kapsy

  • Příspěvek na penzi

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4189096  Dátum zverejnenia: 23.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.