Operátor výroby v Chebu

Karlovarský kraj

Popis pozice

Výrobní společnost zabývající se produkcí plastů hledá do svého kolektivu nového parťáka na pozici operátor ve výrobě.
Vaším hlavním úkolem bude:

  • přijímání dodávek vstupního materiálu, odebírání vzorků příchozí suroviny a zaznamenávání zjištěných dat

  • řízení procesů, navážení surovin a polotovary, příprava a plnění aditiv

  • pravidelné odebírání vzorků na jednotlivých pracovištích výroby, sledování kvality a průběhu výroby, provádění kontroly procesu a zaznamenávání takto zjištěných dat

  • obsluhování plnící linky a její údržba

  • příprava kamionů na nakládku a provádění samotné nakládky

  • vykládání a přijímání zboží včetně příslušné dokumentace

Profil kandidáta

  • SOU, SŠ vzdělání

  • výhodou je zkušenost ze směnného provozu

Odborné požadavky (školení Vám zajistíme):

  • Obsluha jeřábu
  • Obsluha montážních plošin
  • Vazač
  • Řidič vysokozdvižných vozíků
  • Obsluha tlakových nádob

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené, sick days

  • výhodné směny (6 dní práce+ 4 dny doma) - 2 ranní, 2 odpolední, 2 noční

  • průměrně 18 směn za měsíc

  • příspěvek na dojíždění

  • příjemné a čisté pracovní prostředí

  • závodní stravování, nápoje zdarma

  • odborná školení

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4190728  Dátum zverejnenia: 26.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.