Personální manažer/ka

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Jste člověk, který si hravě poradí s řízením personální agendy větší strojírenské společnosti? Máte zkušenosti s vedením personálního týmu a rádi byste prosazovali zájmy zaměstnanců přímo v managementu společnosti? Pak by pro Vás mohla být zajímavá pozice HR manažera/ HR manažerky v české společnosti sídlící v Krnově.

  • vedení tříčlenného HR týmu

  • tvorba personální strategie

  • úprava a zefektivňování stávajících procesů

  • vytvoření stabilizačního a motivačního programu

  • zodpovědnost za realizaci personálních aktivit - nábor, adaptace, motivace, vzdělávání, vč. zastřešení pracovně právní a mzdové agendy

  • personální controlling

  • spolupráce s agenturami práce

  • jednání s ostatními členy managementu společnosti

  • spolupráce se školami

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání

  • zkušenosti na obdobné pozici (výrobní společnost výhodou)

  • výborné komunikační dovednosti

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • práci v české společnosti

  • týden dovolené navíc

  • kvartální prémie

  • dotované obědy

  • seberealizace v oblasti personalistiky

Pokud je pro Vás pozice zajímavá, neváhejte mi zaslat životopis. Ráda se s Vámi spojím a proberu detaily.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4194655  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.