Java vývojář - HPP - 100% Home Office

Práce z domu

Popis pozice

Hledáme nadšeného Java vývojáře do společnosti, jenž se primárně zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej elektronických doplňků pro telekomunikaci po celém světě.

Společnost se rovněž zabývá vývojem webových aplikací běžících v cloudu či on-premises serverech. Jedná se především o aplikace sloužící k managementu a monitoringu produktů.

Významná část SW je postavena na firemní platformě, která je provozována v Google cloudu. Vyvíjené aplikace typicky používají Javu, Spring a SQL jako backendové technologie a HTML5, Javascript a AngularJS na pozici frontendových.
Vaším úkolem a zodpovědností bude implementace a údržba backendových částí projektů na základě specifikace a analýz. Návrh bude případně diskutován s vývojáři jádra daného projektu. Uchazeč bude pracovat v týmu s frontend vývojářem. Častá bude též úzká spolupráce s dalšími backend vývojáři a dále také s test inženýrem.

Uchazeč by měl být zběhlý v práci v jazyce Java, jelikož backend je postaven na této základní technologii. Hlavním implementačním frameworkem je Spring. Obdobně základní znalost buildovacího nástroje Maven je vítána, protože součástí vývoje je i tvorba build scriptů. Mimo zmíněné stěžejní technologie využívají širší portfolio. Uchazeč má tedy možnost rozvíjet své zkušenosti a dovednosti.

Profil kandidáta

Požadujeme znalost:

  • Java

  • OOP

  • SQL

  • vysokoškolské vzdělání odpovídající specializace,

  • alespoň základní znalost angličtiny,

  • invenci a cílevědomost,

  • samostatnost pro individuální práci na menších projektech nebo smysl pro týmovou práci pro řešení projektů rozsáhlejších

Výhodou pro Vás bude zkušenost s:

  • Spring,

  • návrhovými vzory,

  • Maven,

  • SCM (SVN),

  • Linux,

  • GCP,

  • reaktivním programováním

Nabízíme

  • Spolupráce na HPP,

  • Možnost 100% Home Office i po skončení pandemie,

  • Auto k osobním účelům,

  • práci v rostoucí a úspěšné mezinárodní společnosti,

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou,

  • přátelskou atmosféru vývojového centra,

  • pružnou pracovní dobu,

  • možnost práce z domova,

  • podporu jazykového vzdělávání (angličtina),

  • možnost služebních pobytů v zahraničí,

  • třináctou mzdu,

  • příspěvek na stravování,

  • příspěvek na životní pojištění,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
David Veverka
+420702153281
ID: 4196756  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.