PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB | až 50 000Kč + auto!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Menší česká stavební společnost hledá posilu do týmu na pozici PŘÍPRAVÁŘ. Pokud máte adekvátní zkušenosti, práce vás baví a hledáte pracovní změnu k lepšímu, ozvěte se mi. Těšit se můžete na příjemné pracovní podmínky, atraktivní mzdu a benefity.

  • příprava a zpracování rozpočtů stavebních zakázek

  • zpracování měsíčních soupisů provedených prací, zpracování změnových listů

  • poptávání subdodavatelů na jednotlivé části stavebních zakázek

  • spolupráce na řešení a dokončení zakázek s ostatními členy týmu

  • podílení se na přípravě cenových nabídek pro veřejná/neveřejná výběrová řízení

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání ve stavebním oboru

  • praxi na obdobné pozici

  • znalost a orientace v projektové dokumentaci

  • znalost práce s rozpočtářským programem

  • znalost práce s PC a Microsoft Office

  • samostatnost při řešení svěřených úkolů

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • stabilní společnost s dlouholetou tradicí

  • neformální pracovní prostředí

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • služební vozidlo i k soukromým účelům

  • mobilní telefon k soukromým účelům

  • zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky

  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4196764  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.