Vedoucí výroby s NJ

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro stabilní, výrobní společnost rodinného typu, jejíž závod se nachází v těsné blízkosti Domažlic, hledáme zkušeného vedoucího výroby se zkušenostmi s plánováním výroby a komunikativní němčinou.

  • Řízení výroby a logistických procesů v rámci výroby za účelem plnění termínů, kvality a udržování nákladů

  • Vedení cca. 80 pracovníků, rozdělování kapacit, jejich hodnocení a odměňování

  • Tvorba výrobních plánů, jejich řízení, sledování a kontrola

  • Zlepšování procesů a zeštíhlování výroby

  • Odpovědnost za kvalitu ve výrobě a úzká spolupráce s oddělením kvality

  • Odpovědnost za zajištění funkčnosti výrobních strojů, včetně jejich údržby

  • Kontrola dodržování BOZP na pracovištích

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s řízením výroby a optimalizací výroby

  • Zkušenost s řízením interní logistiky v rámci výroby

  • Komunikativní znalost němčiny pro každodenní využítí

  • Znalost SAP, či jiného ERP systému

  • Schopnost efektivně řešit problémy

  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení

  • Měsíční prémie

  • Možnost služebního vozu v případě delšího dojíždění

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na dojíždění

  • Příspěvek na stravování 70kč

  • Možnost závodního stravování

  • Možnost seberealizace na pozici s velmi širokým polem působnosti

  • Místo ve společnosti, které neustále roste

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4197106  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.