Elektro údržba provozu - nástupní mzda až 40 000 Kč (bez nočních)

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do potravinářské společnosti ve Fryčovicích a Frýdku-Místku hledáme šikovné elektro údržbáře.

  • zajištění oprav, údržby a servisů výrobních strojů a zařízení (balící stroje, potravinářské stroje apod.)

  • spolupráce na instalaci nových výrobních technologií

  • spolupráce na nákupech náhradních dílů

  • zajištění pohotovostní služby pro výrobu

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru elektrikář nebo mechanik

  • vítáme praxi na pozici elektrikář, elektromechanik, elektrotechnik, elektro údržbář apod.

  • zkušenosti s elektroúdržbou strojů a zařízení

  • vyhlášku 50

  • orientaci v technických dokumentacích

  • samostatnost, přesnost, aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zázemí v české rozvíjející společnosti s tradicí

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání

  • docházkový bonus ve výši 3 000 Kč / kvartál

  • závodní stravování

  • zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů

  • odměny za pracovní a životní jubilea

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4197107  Dátum zverejnenia: 5.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.