Koordinátor servisních techniků

Středočeský kraj

Popis pozice

Pokud rád/a komunikuješ, vyhovuje ti administrativa různého druhu, tak pro tebe máme vhodnou nabídku!
Máš jedinečnou šanci se stát součástí týmu, který se zabývá výrobou tepelné techniky.

  • Tvou denní činností bude aktivní komunikace se zákazníky a servisními techniky

  • Koordinace servisních techniků - když se zákazníkovi něco porouchá, tak zavoláš technikovi, který závadu přijede vyřešit

  • Koordinace objednávek servisních dílů a smluv s prodlouženou zárukou

  • Budeš se starat o reklamace

  • Administrativní podpora technického oddělení

Profil kandidáta

  • Ukončené středoškolské vzdělání

  • Výhodou bude zkušenost na obdobné pozici, případně ze zákaznického servisu a podobných odvětví, ale vítaní jsou i junioři

  • Další výhodou je znalost programu SAP

  • Odolnost vůči stresu

  • Ochota držet hot line 1x za měsíc - samozřejmě za příplatek

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Multisport karta

  • Odpočinout si můžeš v relaxační zóně, kde si občas můžeš dát něco dobrého z grilu

  • Účast na firemních i nefiremních akcích - například vstupy na biatlon apod.

  • 13.plat

  • Stravenky

  • Penzijní a životní pojištění

  • Po 5 letech u společnosti dostaneš příspěvek 5.000,- na dovolenou

  • V pátek budeš končit dřív, víme jak pátky umí být nekonečné :)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4198059  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.