Nástrojař - mechanik

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro moderní, sériovou výrobu ve Stříbře hledáme člověka se zkušenostmi s nástrojemi pro výrobní stroje.

  • Odpovědnost za udržování zásob nástrojů pro opravy na výrobních strojích

  • Evidence a vydávání nástrojů pro opravy na výrobních strojích

  • Sledování stavu nástrojů, jejich množství a kvality

  • Reporting technických problémů a problémů s nástroji

  • Úzká spolupráce s výrobou a poskytování technické podpory

Profil kandidáta

  • Středoškolské vzdělání technického zaměření

  • Zkušenosti na podobné pozici

  • Znalsot čteních technických výkresů

  • Minimálně základní znalost nástrojů a materiálů využívaných pro opravy výrobních strojů

  • Praxe s měřidly a nástroji

Nabízíme

  • Základní mzda 28.000Kč

  • Měsíční bonus 10% základní mzdy

  • Docházkový bonus 1500kč/měsíc

  • Příplatek za pracovní prostředí 15% z minimální mzdy

  • Příplatky za práci ve svátek 200%

  • Vánoční a letní bonus ve výši 100% základní mzdy

  • Stravenky v hodnotě 120Kč

  • Příspěvek na dopravu 3kč/km od 11.km na obě cesty

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Bonus za loajalitu - 8.000Kč za každý odpracovaný rok

  • Pravidelné akce pro zaměstnance a jejich rodiny

  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Sezónní benefity (balíčky, dárky, atd.)

  • Makro karta na nákupy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4198429  Dátum zverejnenia: 8.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.