Zámečník Děčín - Mzda 25 000 - 31 000,-

Ústecký kraj

Popis pozice

Je pro Vás řezání, ohýbání, rovnání nebo kalibrování hračka? Vyznáte se v tom, jak přemisťovat břemena i ve výkresové dokumentaci? Jste schopný opravit, smontovat či propojovat potrubí? Pak hledáme právě Vás na pozici Zámečník.

  • Orientace v technické dokumentaci

  • Rozměřování a orýsování polotovarů, řezání, rovnání, ohýbání, kalibrování a lícování trubek různých průměrů

  • Zhotovování různých potrubních větví

  • Obsluha zvedacích mechanizmů a zařízení při manipulaci s břemeny a jejich přemisťování

  • Zhotovování, montáže a opravy potrubního ventilového propojení s čerpadly dle výkresů a schémat včetně značení a tlakové zkoušky

  • Dodržování předepsané čistoty a bezpečnostních předpisů

Profil kandidáta

  • SOU s technickým zaměřením

  • Zkušenosti na obdobné pozici

  • Ochota občasné práce přesčas

  • Komunikativnost, spolehlivost, preciznost

Nabízíme

  • Základní mzdu + bonusy ( 25 000 - 31 000,-)

  • Zajímavé a perspektivní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti.

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek k penzijnímu připojištění, zvýhodněné telefonní tarify

  • Příspěvek na volnočasové aktivity ve formě Cafeterie

  • Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance i jejich rodiny.

  • Široký program firemního vzdělávání

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4199702  Dátum zverejnenia: 9.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.