Technik / mechanik VZV techniky s AJ

Ústecký kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme šikovné kandidáty, kteří majízkušenosti s opravou VZV a manipulační techniky, popř. opravou traktorů a automobilů.

  • běžná údržba a opravy manipulační techniky

  • výjezdy do Německa

  • komunikace v anglickém jazyce / německý jazyk velkou výhodou

  • komunice s klienty

Profil kandidáta

  • zkušenosti s opravou VZV, manipulační techniky, traktorů, apod.

  • manuální zručnost

  • reprezentativní vystupování

  • zkušenosti s práci s iOS systémem - iphone telefony

  • anglický jazyk na komunikativní úrovny , německý jazyk výhodou

  • ochota cestíovat pracovně do Německa

Nabízíme

  • zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • mzda 40 000 - 50 000 - dle zkušeností

  • stravenky za odpracovanou směnu

  • v případě výjezdu do Německa - diety a platba ubytování

  • školení v cizině

  • možnost karierího růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349
ID: 4200354  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.