Servis elektroniky - jednoduchá manuální práce na ranní směnu

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jsme servisní centrum se zaměřením na opravy notebooků a mobilů, a právě teď hledáme nové kolegy na pozici Operátora. Pokud jste manuálně zruční a hledáte zajímavou práci, kde se nebudete nudit, přidejte se k nám. Znalosti nebo předchozí praxe nejsou potřeba - vše vás naučíme.
Co budete vaší náplní práce?

  • Kompletace notebooků a mobilních telefonů.

  • Testování funkčnosti.

  • Zadávání údajů do interního systému.

  • Pájení.

Profil kandidáta

Požadujeme:

  • Manuální zručnost.

  • Dobrý zrak.

  • Uživatelskou znalost práce na PC.

  • Zkušenosti s pájením a znalost angličtiny přivítáme, ani jedno však není podmínkou.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Práci pouze na ranní směny (jednosměnný provoz)

  • Náborový bonus 3 000 Kč.

  • Týden dovolené navíc a sick day k tomu.

  • Stravenkový paušál a možnost využít stravování v jídelně (u oběda výběr ze šesti jídel)

  • Odborná školení, možnost kariérního růstu a spousta dalších výhod!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4200586  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.