Geotechnik

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

K našemu klientovi do střediska mostů a konstrukcí v Ostravě - do cca 4 členného týmu hledáme kandidáta na pozci geotechnik! Máte praxi na této pozici, jste komunikativní, samostatný a zároveň týmový hráč? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku!
  • projektování geotechnických konstrukcí podél dopravních staveb (opěrné a pažící konstrukce) v systému AutoCad
  • kooperace při zakládání staveb (spolupráce s mostaři nebo projektanty pozemních staveb)
  • občasné výjezdy se na konzultace, kontrolní dny, předání dokumentace, profesní porady v terénu

Profil kandidáta

  • VŠ - stavebního zaměření
  • Zkušenosti s projektováním v AutoCadu
  • Znalost systému FINEGEOS či SCIA - velkou výhodou
  • ŘP sk. B - velkou výhodou

Nabízíme

  • HPP u stabilní společnosti
  • Navýšení mzdy po zkušební době
  • Stravenky
  • Služební mobil
  • Možnost občasných home-office
  • Prémie měsíční (cca 5 000 Kč)
  • 2x ročně štědré prémie a prémie na Vánoce (až 15 000 Kč)
  • Pružná pracovní době
  • Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4201379  Dátum zverejnenia: 11.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.