Dělník úpravy surovin - dvousměnný provoz, 13.mzda!

Jihomoravský kraj, Česko

Popis pozice

Zabýváme se těžbou, úpravou a zpracováním kaolinů, jílů, živců, kameniva a písků a díky našemu širokému spektru patříme mezi nejvýznamnější dodavatele surovin střední Evropy. Aktuálně mezi sebe hledáme nového kolegu na pozici dělníka úpravy surovin. Uvítáme někoho, kdo s podobnou pozicí má zkušenosti, ale klidně i absolventa, který má chuť se učit a je pečlivý. Těšíme se na vás!
Co bude vaší náplní práce:

  • Obsluha, kontrola, servis a opravy úpravny surovin.

  • Obsluha automatické linky mokrého třídění kameniva.

Profil kandidáta

Co požadujeme:

  • Vyučení (strojní nebo elektro zaměření).

  • Svědomitost, zodpovědnost, a hlavně chuť do práce.

  • Ochotu pracovat ve venkovním prostředí.

Nabízíme

Co nabízíme:

  • Práci na HPP přímo do kmene firmy.

  • Mzdu až 33.000 Kč dle šikovnosti.

  • Roční odměnu ve formě 13.mzdy.

  • Příspěvek na stravování a penzijní a životní připojištění.

  • Dvousměnný provoz.

  • Týden dovolené nad rámec zákona.

  • A spoustu dalšího! ?

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4201774  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.