Spěchá! Obráběč kovů - CNC Frézař - junior / senior

Zlínský kraj, Česko

Popis pozice

Pro úspěšnou strojírenskou společnost a špičku ve svém oboru, hledáme šikovné FRÉZAŘE CNC!

  • podílet se na výrobě strojírenských dílců

  • obsluhovat CNC frézovací centra

  • provádět průběžné kontrolní měření výrobků

Profil kandidáta

  • máte zkušenosti z obdobné pozice / jste absolventem v oboru mechanik seřizovač, obráběč kovů, zámečník apod.

  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze

  • umíte obsluhovat jeřáby a manipulační vozíkypokud ne, rádi vás zaškolíme

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení až 35 000 Kč/měsíc

  • za každý odpracovaný den dostanete stravenku v hodnotě 110 Kč s příspěvkem zaměstnavatele

  • půlroční a roční prémie

  • teplý oběd ve firemní jídelně

  • 5 týdnů dovolené a další placené volno při významných událostech (svatba, narození dítěte, apod.)

  • příspěvek na penzijní spoření ve výši 3 % z hrubé mzdy–pravidelný příspěvek na volný čas, kulturu a zdraví ve formě benefitních poukázek Edenred

  • respirátory, desinfekce a očkování proti chřipce, protože na zdraví našich zaměstnanců nám záleží

  • finanční odměny při životním a pracovním výročí

  • řada dalších benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4201777  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.