Junior Product Manager/UX designer pro známou TV

Praha, Česko

Popis pozice

První česká soukromá televize zahájila své vysílání přenosem z Národního muzea v Praze dne 4. 2. 1994. Od té doby prošla celou řadou změn a dnes je jednou z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu. Momentálně hledá parťáka do produktového týmu, který se dokáže nadchnout pro věc a rád vidí výsledky své práce v rukou spokojených zákazníků.

Co budete dělat:

  • vymýšlení nových funkcionalit na naší videoslužbě, příprava WF pro grafiky
  • definování slabých míst a zlepšení uživatelského komfortu
  • monitorování a analýza klíčových částí služby
  • vytváření konkrétní specifikace k předání vývojovému týmu
  • komunikace s obchodním, technickým a analytickým týmem
  • přetváření nápadů a požadavků ve smysluplnou funkcionalitu pro uživatele
  • správa svých projektů, které povedeš od začátku do konce

Profil kandidáta

• prokazatelné zkušenosti s vývojem online služby
• nadšení do UX/UI
• znalost trendů na českém i zahraničním trhu
• schopnost vyhodnotit potenciál plánovaných funkcionalit a dotahovat je do úspěšného spuštění
• kladný vztah k webové analytice
• zkušenost s nástroji pro řízení produktů a agilního vývoje (např. JIRA)
• skvělé komunikační a organizační schopnosti, budeš komunikovat hlavně s odděleními obchodu, vývoje, výzkumu a marketingu

Nabízíme

  • • správu produktu se silnou značkou ve více zemích (Česko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a Slovinsko)
    • zaměstnanci výborně hodnocená mezinárodní kuchyně v budově (dotace na stravné)
    • 5 týdnů dovolené
    • VOYO zdarma
    • benefitní konto (sport, kultura, cestování, vzdělávání, zdraví)
    • příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • zázemí silné mezinárodní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí
    • možnost využití firemního fitness, fotbálku a sauny
    • možnost využití partnerských programů
    • nadstandardní zdravotní péči
    • pravidelné firemní akce pro utužení kolektivu
    • Rohlík Point přímo v budově
    • přístup do eLearning portálu
    • taxi pendl od zastávky tramvaje
    • pracovní notebook, mobil

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4205551  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.