Plánovač materiálu - logistika

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte praxi na obdobné pozci v logistice a rádi byste změnu? Náš klient rozšiřuje svůj logistický tým a hledá nové kolegy do své moderní kanceláře v centru Liberce!

  • Komunikace s dodavateli

  • Vytváření, analyzování a uvolňování objednávek surovin a komponentů

  • Dohled nad komponenty a surovinami

  • Řešení případných nedostatků materiálu- denní kontakt s výrobním závodem

  • Zajišťování balení RM

  • Sledování výkonů dodavatelů

  • Plánování přepravy

  • Analýzování mezer pro plnění cílů

Profil kandidáta

Abyste byli vhodný/á kandidát/ka na tuto pozici, je nezbytné mít už nějakou předešlou praxi z logistiky. Určitě se také neobejdete bez komunikativní znalosti anglického jazyka a je potřeba, abyste byli už seznámeni s prací v programu SAP. Pokud budete mít zkušenosti z automotive prostředí, bude to další významné plus.

Nabízíme

Na oplátku Vám nabízíme stabilní zaměstnání v neustále se rozvíjející firmě, roční bonus 15 % z příjmu, 5 týdnů dovolené a stravenky. Dále také Multisport kartičku, abyste si mohli užít volný čas mimo práci naplno a další různé benefity v podobě očkování proti chřipce, masáže nebo kafetérie. Díky flexibilní pracovní době si můžete zvolit začátek a konec práce a můžete využít i občasné práce z domova.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207077  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.