Experience Designer - Event management background

Praha

Popis pozice

Stanete se součástí týmu, který spoluvytváří budoucnost businessu. Jedná se totiž o celosvětovou síť týmů, která pomáhá klientům řešit jejich problémy a designovat aktivity k jejich úspěšnému rozvoji. Tým v Praze je spíš z těch menších, ale pravidelně spolupracují s kolegy napříč celým světem.

Týmů je po celém světě celkem 40, od San Franciska až po Šanghaj, a každý z nich je expertem na trošku jinou oblast businessu. Jedno mají ale společné. Práce v těchto týmech je především o spolupráci – pracují jak s odborníky z businessu, tak s interními experty, velkými firmami, ale i startupy a pomáhají tak klientům v rozvoji a řešení problémů, které je ovlivňují.
Návrh řešení, které spojují lidi, tak, aby mohli přemýšlet jinak a rychleji dosahovat lepších výsledků. Dělají to virtuálně i osobně pro klienty po celém světě.
Jako Experience Designer pomůžete navrhovat řešení, ať už na míru nebo opakovatelné, aby je bylo možné použít pro celosvětově různorodé spektrum klientů.

  • Spolupracujte s týmem na definování strategie a návrhu pro obchodní výzvy klientů

  • Spolupracujte s nimi při navrhování strategických řešení založených na různých formách výzkumu a analýzy

  • Zúčastněte se workshopů s klienty, abyste porozuměli jejich potřebám, formulovali vizi a podpořili strategie a zkušenosti s návrhem, které splňují jejich vize a potřeby

  • Podporujte klienty při používání softwaru pro spolupráci, který se používá na workshopech o zkušenostech s klienty

  • Vymýšlejte řešení, jak přistupovat k výzvám klientů

  • Využijte designérské dovednosti k jednoduché a efektivní vizualizaci a reprezentaci složitých obchodních a technických scénářů prostřednictvím náčrtů a dalších

  • Zaujměte přístup k práci založený na spolupráci s motivací rozvíjet své dovednosti tím, že se chopíte nových výzev a budete mít skutečný zájem o řešení složitých obchodních problémů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z oblasti designu nebo VŠ související s designem.

  • Zkušenosti s plánováním, projektováním a facilitací workshopů, ideálně 3-6 let

  • Hodit se budou i zkušenosti s prací na komplexních obchodních výzvách, zkušenosti z poradenského prostředí

  • Ideální je background z oblasti event managementu, ale ideálně i strategického plánování nebo design thinkingu

  • V neposlední řadě skvělá znalost češtiny/slovenštiny a také angličtiny

Nabízíme

  • 3x do roka bonus

  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days

  • iPhone a laptop k soukromým účelům

  • Cafeterie, jazykové kurzy

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4207528  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.