Zákaznická podpora s prodejem - práce pouze z domu!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který organizuje IT kurzy, školení a jiné eventy, hledám zcela exkluzivně vhodného kandidáta pro oblast zákaznické podpory se špetkou proedeje - ten, koho hledám, může být odkudkoliv - práce je z domu!
Co Vás čeká?

Budete v kontaktu zejména s potenciální klienty, kteří nám nechali své telefonní číslo, nebo email z důvodu zájmu o kurz či školení. Vašim úkolem ovšem bude "dotažení businessu" a kompletní péče - tedy zpracování následné objednávky, zadání do systému, vytvoření a zaslání faktury a případně nějaké ty rady :)

Profil kandidáta

Koho hledám?

Někoho, kdo má energii, nebojí se komunikace a ovládá PC - v interním systému Vás zaučíme, stejně tak Vás velmi dobře naučíme, jak poradit našim zákazníkům. Práce je z domu - tedy hledám někoho zodpovědného, pečlivého s proklienstkým přístupem - pokud máte zkušenosti z callcentra - je to pro Vás velké plus!

Komunikativní angličtina je vítána, avšak minimálně mírně pokročilá je must have! Proč? Protože většina kolegů si s Vámi jinak nepopovídá :)

Nabízíme

Co nabízíme?

To, co má opravdu málo kdo - 100% remote - opravdu práce pouze z domu, a k tomu moc hezké finanční ohodnocení.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4208488  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.