Stavbyvedoucí pro velké zakázky

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáš příležitost v seriózní, velké firmě a jsi otevřen novým zkušenostem a zajímavým projektům? Máš zkušenosti s řízením staveb v oblasti průmyslu nebo občanských staveb? Chceš se stát součástí zkušeného týmu projektantů, stavařů a manažerů? Pak čti a nepropásni tuto příležitost.

  • budeš řídit stavební práce a přípravu výroby

  • zajistíš komunikaci se zákazníkem, stejně jako koordinaci s dalšími profesemi

  • vytvoříš a průběžně budeš kontrolovat technologický postup stavby

  • budeš spolupracovat při tvorbě cenových nabídek

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ stavební

  • ochotu cestovat v rámci ČR i do zahraničí

  • praxi v oboru, oborové autorizace výhodou

  • znalost AJ nebo NJ

  • aktivní řidič

Nabízíme

  • žádné plané sliby, ale férové jednání

  • smlouvu na dobu neurčitou po zkušební době

  • zázemí stabilní firmy s mnoha projekty v ČR i zahraničí a zkušenými kolegy

  • řadu zaměstnaneckých výhod ( jazykové kurzy, odborné semináře, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další)

  • projekty napříč odvětvími (stavebnictví, strojírenství, chem. průmysl, občanské stavby)

  • možnost profesního růstu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4208806  Dátum zverejnenia: 22.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.