Zkušební technik do elektro výroby - nástup ihned

Olomoucký kraj

Popis pozice

Pro největšího průmyslového zaměstnavatele v Olomouci hledáme pro dlouhodobou spolupráci nové kolegy.

Firma sídlí přímo v Olomouci a zabývá se výrobou elektrických generátorů a alternátorů.
Hledáme nadšence do elektra na pozici zkušebního technika.

Na starost budeš mít zapojování a kontrolu vyrobených alternátorů.

Podíl budeš mít také na jejich výrobě.

Práce probíhá ve směnném provozu - dvě nebo tři směny.

Rádi tě přivítáme na prohlídce provozu, kde ti vše ukážeme.

Profil kandidáta

Hlavním požadavkem je platná vyhláška 50/1978 Sb. §6.

Uvítáme také pokud máš vzdělání v oboru elektro (SOU/SŠ).

Oceníme pokud máš již nějaké zkušenosti - ale dáme šanci i absolventům.

Nabízíme

Hodinová mzda 138 plus 18% prémie - průměrně na hodinu tedy 163 Kč.

Každý měsíc bonus až do 2000 Kč.

Příplatek za odpolední 8,-kč za noční 21,-Kč.

Možnost využívat zvýhodněné závodní stravování.

Možnost práce přesčas - příplatek v týdnu 30%, 50% o víkendu.

Pohodový tým a přátelskou atmosféru.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4210126  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.