Konstruktér ocelových nádrží

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Nabízíme příležitost pracovat pro českou inženýringovou společnost, která se věnuje návrhu a realizaci zakázek v oblasti ocelových a nerezových nádrží. Z důvodu navyšování zakázek hledáme nového kolegu či novou kolegyni, který/á rozšíří stávající tým konstruktérů. Pokud máte praktické zkušenosti v roli konstruktéra a rádi byste se podíleli na konstkrukčním řešení různorodých zakázek, pak se budeme těšit na Váš životopis! :)

  • návrh konstrukčních řešení ocelových/ nerezových nádrží (čističky odpadních vod, sklady na kapalná hnojiva..)

  • konstrukční práce v programu AutoCAD

  • komunikace a řešení technických problémů se zákazníkem

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání ve stavebním či strojírenském směru

  • praktické zkušenosti v roli konstruktéra

  • orientace v technické dokumentaci a schopnost navrhovat konstrukční řešení

  • znalost AutoCAD

  • mírně pokročilá znalost AJ - čtení výkresové dokumentace, případně mail

Nabízíme

  • týden dovolené navíc

  • elektronické stravenky v hodnotě 110 Kč

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • práci na širokém spektru zakázek

  • přátelská atmosféra v rámci společnosti a pracovního týmu

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Dominika Hlavová
+420 703 865 275
ID: 4210501  Dátum zverejnenia: 24.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.