Obchodní zástupce – osvětlení

Praha

Popis pozice

Moderní česká společnost zabývající se poskytováním a montáží osvětlení, která působí na trhu téměř 30 let, rozšiřuje svůj tým o dalšího obchodníka, který se bude zabývat zejména vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Ideální kandidát by měl být zapálený obchodník se zkušenostmi s technickým produktem. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje především práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s home office dle vlastního uvážení. K dispozici Vám budou i luxusní kanceláře v centru Prahy.

Odměnou Vám bude například fixní mzda, nezastropované měsíční bonusy, roční prémie, Škoda Superb či SUV i k soukromým účelům, pravidelný home office, a především skvělá firemní kultura, která nabízí uvolněnou atmosféru a naprosto flexibilní pracovní dobu.

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (obce, školy, nemocnice, průmyslové podniky, administrativní centra a rezidenční budovy)

  • rozvoj obchodních vztahů se stávajícími zákazníky

  • zodpovědnost za splnění plánu prodeje v oblasti Čechy

  • provádění technické konzultace přímo v terénu

  • úzká spolupráce s projektovým manažerem na zakázkách

  • spolupráce s administrativním pracovníkem, který pro bude zpracovávat podklady pro Vaše zákazníky

  • průběžné sledování trhu a konkurence

Profil kandidáta

  • zkušenosti s akvizicemi v technickém odvětví (svítidla preferována)

  • řidičský průkaz skupiny B

  • reprezentativní vystupování a skvělé obchodní dovednosti

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • nezastropované měsíční bonusy

  • roční prémie

  • služební automobil i k soukromým účelům (nová Škoda Superb či SUV)

  • 5 týdnů dovolené

  • pravidelný home office

  • flexibilní pracovní doba

  • přátelská a uvolněná atmosféra

  • firemní akce a teambuildingy

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4211419  Dátum zverejnenia: 26.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.