Strategický nákupčí

Kraj Vysočina

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti strategického nákupu a hledáte profesní změnu? Nejste spokojení u současného zaměstnavatele a lákal by Vás fajn kolektiv, příjemné pracovní prostředí a spousta benefitů? Angličtina je Vaším denním chlebem a chcete ji i nadále využívat?

Aktuálně hledám kandidáty na pozici Strategického nákupčího pro výrobní firmu v Chotěboři!

Náplň práce:

  • výběr dodavatelů výrobního i nevýrobního materiálu

  • vedení jednání, vyjednávání cen a dalších podmínek

  • zajištění nákupu ve svěřeném segmentu dle potřeb výroby

  • spolupráce s kolegy z dodavatelské kvality, výpomoc při řešení reklamací

  • podpora kolegů v rámci oddělení

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • AJ na dobré komunikatovní úrovni

  • praxe v oblasti strategického nákupu

  • dobrá znalost práce na PC (hlavně Excel)

  • pečlivost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme

  • stabilní plat s dalšími bonusy a každoročním růstem

  • pravidelné příspěvky do Cafeterie

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvky na dopravu

  • dotované stravování

  • příspěvek na penzijko

  • firmení akce pro zaměstnance a další benefity...

Zaujala Vás nabídka? Pak se budu těšit na Váš životopis!

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4216502  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.